ix wallet portfelIx wallet to aplikacja przypominająca portfel, która w zamian za zdeponowanie kryptowalut wypłaca profity użytkownikom. Wystarczy przelać coiny by otrzymywać codzienny zysk. Można tutaj zarobić od 9% do 18% miesięcznie.

Dostęp jest możliwy przez zalogowanie na stronie internetowej. Nie ma potrzeby pobierania ani instalowania oprogramowania. Portfel nie wymaga weryfikacji. Posiada kilka prostych funkcji dlatego obsługa jest intuicyjna.

Ten wpis zawiera moją opinię, podstawowe informacje oraz rzetelne przedstawienie ryzyk związanych z uczestnictwem. Nie namawiam do rejestracji w Ix wallet, ale jeśli uznasz, że jest to coś dla Ciebie możesz skorzystać z poradnika zawartego w artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku

Opisywany system nie jest regulowany żadnymi przepisami. Zysk nie jest gwarantowany. Uczestnictwo jest powiązane z wysokim ryzykiem. Istnieje możliwość bezpowrotnej utraty wszystkich zdeponowanych środków. Dlatego nie angażuj kryptowalut, których ewentualna utrata spowodowałaby problemy finansowe.

Ten wpis ma charakter informacyjny. Zawarłem w nim moje opinie i spostrzeżenia, które mogą okazać się błędne. Dlatego nie traktuj ich jako pewnik.

Decyzja o przechowywaniu środków w prezentowanej tu aplikacji oraz związana z tym odpowiedzialność finansowa leżą po Twojej stronie. Jeśli nie akceptujesz wysokiego poziomu ryzyka zamknij stronę i nie korzystaj z Ix wallet.

Ix wallet - Opis zarabiającego portfela

Projekt wystartował w maju 2019 roku. Twórcami są osoby powiązane z branżą kryptowalut: Yang Li, Sergey Storojuk i William Clark.

ix wallet poradnik twórcy
Twórcy aplikacji Ix wallet

Nie jest to pierwszy system tego typu. Pierwsze zarabiające portfele powstały kilka miesięcy temu i szybko zdobyły dużą popularność.

Ix wallet, w odróżnieniu od poprzedników jest dostępny poprzez stronę internetową. Nie musisz pobierać aplikacji na smartfona. Interfejs jest maksymalnie uproszczony. Obsługa nie powinna stanowić problemu osobom z niewielkim doświadczeniem w kryptowalutach.

ix wallet turcja
Pierwszy event promocyjny miał miejsce w Turcji

Schemat działania jest banalnie prosty. Użytkownik rejestruje się i przelewa kryptowaluty na portfel. Następnie blokuje je używając jednego przycisku.

Zablokowane środki są przekazywane do bota, który przeprowadza arbitraż na giełdach kryptowalutowych. Bot jest oparty na sztucznej inteligencji i jak zapewniają twórcy potrafi sam się uczyć.

Te informacje pochodzą z głównej strony projektu oraz z udostępnianych oficjalnymi kanałami materiałów. Nie jestem w stanie w żaden sposób zweryfikować czy są prawdziwe.

Ile można zarobić w Ix wallet?

Profit miesięczny to 9% do 18%. Uzależniony jest od ilości coinów przechowywanych na Ix wallet w sekcji HOLD YOUR COINS. Otrzymujesz go w codziennych transzach według wzoru z poniższej tabel:

ixt token zarobki

Dodatkowy miesięczny bonus możesz otrzymać za czas przechowywania coinów:

 • 1% - 30 dni
 • 2,5% - 60 dni

Codzienne transze pojawiają się w aplikacji jeśli kryptowaluty znajdują się w sekcji HOLD YOUR COINS.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Wystarczy kliknąć WITHDRAW FROM HOLD BALANCE. Wycofanie środków z tej sekcji wiąże się z opłatą:

 • 1% - jeśli cony były zablokowane dłużej niż 30 dni
 • 5% - jeśli coiny były zablokowane od 16 do 30 dni
 • 10% - jeśli coiny były zablokowane od 1 do 15 dni

IXT Token

Jednym z ważniejszych elementów systemu jest IXT Token, w tych jednostkach bowiem otrzymujemy zysk. Ten temat rozwinę w dalszej części wpisu.

W skrócie

 1. Rejestracja w Ix wallet
 2. Przelanie kryptowalut
 3. Zablokowanie ich w sekcji HOLD YOUR COINS
 4. Otrzymywanie codziennego profitu w tokenach IXT

Rejestracja w Ix wallet

 Przejdź na stronę główną portfela. Następnie kliknij przycisk SING UP. Znajdziesz go w prawym górnym rogu. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

Formalności związane z rejestracją są ograniczone do minimum. Wpisz adres email, hasło i ponownie hasło.

W sekcji Your inviter powinno być: abona****@wp.pl

Natomiast w sekcji Inviter ID powinno być:
utwao

Kliknij niebieski przycisk Sing up, aby przejść do kolejnego etapu.

ix wallet rejestracja


 

Zobaczysz formularz umożliwiający wygenerowanie fraz seed pozwalających na odzyskanie dostępu do aplikacji.

Kliknij szare pole z napisem:

CLICK HERE TO REVEAL SECRET WORDS

ixt token portfel

Zobaczysz 12 słów oraz klucz prywatny. Zapisz je przestrzegając kolejności. Zabezpiecz dobrze frazy seed. Każdy kto je zna będzie miał dostęp do Twojej aplikacji Ix wallet. Klucz prywatny również możesz zapisać.

W celu potwierdzenia w  kolejnym kroku zostaniesz poproszony o uszeregowanie fraz w odpowiedniej kolejności. Wybieraj z listy klikając w poszczególne słowo. Jeśli proces przeprowadzisz prawidłowo rejestracja zakończy się sukcesem.

Ix wallet - Poradnik

Po zalogowaniu zobaczysz panel zawierający trzy sekcje służące do obsługiwania portfela. Główne saldo prezentuje ilość dostępnych coinów. Pozwala też na ich wysyłanie i odbieranie.

ixt token poradnik

SEND - Wypłata
RECEIVE - Wpłata
IXT - Tutaj zbiera się profit w Tokenie IXT

 


Ta sekcja służy do wymiany tokena IXT na pozostałe dostępne kryptowaluty. Są też podane aktualne kursy przeliczone na dolara amerykańskiego USD.

ix wallet wymianaSELL TOKEN - Wymiana tokena IXT

 


Tutaj możesz zablokować coiny po to by portfel naliczał profit. Widać rodzaj kryptowalut i ich aktualną wartość w przeliczeniu na USD.

ix wallet hold

TOP UP HOLD BALANCE - zablokowanie coinów
WITHDRAW FROM HOLD BALANCE - odblokowanie coinów

Na testowanie portfela przeznaczyłem 3.887 ETH, co widać na screenie powyżej. Dla jednych jest to spora kwota dla innych mała. Dla mnie w sam raz.

Ix wallet - Wpłaty i wypłaty

Główne saldo aplikacji znajduje się w sekcji YOUR CRYPTO BALANCES. Masz do dyspozycji trzy znane kryptowaluty oraz IX Token:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Bitcoin Cash (BCC)
 • IX Token (IXT)

Aby doładować saldo kliknij niebieski przycisk RECEIVE. Zobaczysz formularz:

ixt token wpłaty

Przelicznik na dolara amerykańskiego (USD) pozwala oszacować wartość. Dostępny w formularzu przycisk Submit nie pełni żadnej istotnej funkcji. Jest to trochę mylące.

Na dole masz podany adres portfela na który trzeba wysłać coiny. Nie musisz robić nic więcej. Pamiętaj aby się nie pomylić. Bitcoiny wysyłaj na adres BTC, a nie na przykład ETH.

Gdy coiny dojdą zobaczysz je w sekcji YOUR CRYPTO BALANCES. Teraz dopiero można je zablokować, aby otrzymywać profit.

Jak otrzymywać zysk z Ix wallet?

Znajdź sekcję YOUR HOLD COINS i kliknij przycisk TOP UP HOLD BALANCE. Zobaczysz formularz:

ix wallet zyskiWpisz ilość coinów i kliknij Submit. Gotowe. Od teraz będziesz otrzymywał zysk.

Pierwsza blokada możliwa jest tylko w wysokości minimalnych wartości podanych poniżej. Każda następna już dowolnie.

 • 0,015 BTC
 • 0,25 BCC
 • 0,5 ETH

 

Wymiana IXT Token na kryptowaluty

Jak wspomniałem na wstępie zysk jest wypłacany w IXT. Nie znajdziesz go na żadnej giełdzie. Jest to wewnętrzna jednostka rozliczeniowa.

IXT możesz wymienić na kryptowluty korzystając z sekcji CRYPTO RATE. Po kliknięciu w SELL TOKEN wpisz ile sztuk chcesz wymienić i kliknij Submit.

Środki pojawią się w YOUR CRYPTO BALANCES i będziesz je mógł wypłacić korzystając z przycisku SEND.

Jak kurs IXT wpływa na wysokość zysku?

Kurs IXT jest ustalany odgórnie przez administratora systemu. Aktualną cenę znajdziesz w sekcji CRYPTO RATE.

W chwili startu cena wynosiła 1 USD. Obecnie (po nieco ponad miesiącu) wynosi już 1,4 USD. Jest to bardzo istotne ponieważ wpływa na zysk.

Wprowadzenie wewnętrznego tokena z ręcznie regulowanym kursem ma na celu zachęcenie użytkowników do długoterminowego przechowywania coinów.

Jeśli bowiem codzienny profit jest wypłacany w IXT, którego cena rośnie z dnia na dzień to Twój zysk również rośnie. Oczywiście pod warunkiem, że cały czas posiadasz tokeny IXT.

WAŻNE: Nie bądź zbyt zachłanny, bo pazerność zawsze gubi. Owszem, można przez jakiś czas potrzymać IXT, ale pamiętaj aby zrealizować zysk. Zysk osiągasz w momencie, gdy WYPŁACISZ z Ix wallet prawdziwe kryptowaluty.

Ix wallet - Moja opinia

Zarabiające portfele pojawiły się kilka miesięcy temu. Duży sukces poprzedników Ix wallet skłonił mnie, aby bliżej przyjrzeć się tematowi. Jeśli jest możliwość pomnożenia kryptowalut, to dlaczego jej nie wykorzystać? Pozostaje jeszcze kwestia ryzyka.

Dlaczego uważam Ix wallet za mało bezpieczny?

Z pewnością zauważyłeś przy rejestracji frazy seed. Sugeruje to, że aplikacja jest w 100% bezpieczna i tylko my mamy dostęp do środków. Jednak w przypadku Ix wallet tak nie jest.

Owszem, frazy seed pozwalają na wygenerowanie kluczy prywatnych. Problem w tym, że coiny są zdeponowane na adresach do nich nie przypisanych.

Inaczej mówiąc, frazy seed pozwalają odzyskać dostęp do aplikacji, ale nie dają kontroli nad zgromadzonymi w niej kryptowalutami.

Wszystkie znane mi zarabiające portfele działają właśnie w ten sposób. Te najbardziej popularne również.

Ryzyko utraty kryptowalut jest bardzo duże ponieważ oprócz nas inne osoby mają dostęp do kluczy prywatnych. Klucze prywatne są w pełni kontrolowane przez administratorów systemu. Mogą oni w dowolny sposób dysponować kryptowalutami, które trzymamy w portfelu.

Dlatego właśnie aplikację Ix wallet traktuję jako system wysokiego ryzyka służący do powiększenia ilości kryptowalut. Ten portfel nie nadaje się do bezpiecznego trzymania dużej ilości coinów.

Najbezpieczniejsze metody przechowywania kryptowalut to papierowy portfel lub urządzenie Ledger Nano S. Tutaj masz 100% pewność, że nikt inny nie zna kluczy prywatnych.

Opinie na temat innych zarabiających portfeli

Temat jest dość świeży dlatego opinie dostępne w internecie są w znacznej większości pozytywne. Na razie nikt nie stracił kryptowalut i wszyscy są zadowoleni bo przecież zarabiają ... i to całkiem przyzwoicie.

Prędzej czy później to się zmieni. Coś pójdzie nie tak i masa ludzi zostanie pozbawiona coinów przechowywanych na rzekomo super bezpiecznych, a do tego zarabiających portfelach.

Wiele osób początkujących zaślepiają procenty potencjalnego zysku oraz masa pozytywnych opinii wylewająca się w mediach społecznościowych i filmikach dostępnych na YouTube.

Skuszeni obietnicami i zapewnieniami idą na całość zamiast podejść do tematu na zimno i przeznaczyć rozsądną kwotę. Jest to błędne i zgubne podejście.

Dlaczego mimo wszystko się zarejestrowałem?

Mimo wątpliwości zarejestrowałem się w Ix wallet. Moim zdaniem, istnieje tu możliwość pomnożenia kryptowalut. Przemawia za tym kilka przesłanek.

 • System dopiero wystartował. Aby przyciągnąć nowych użytkowników cena tokena IXT powinna rosnąć

 • Hossa na rynku krypto powoli staje się faktem. Wraz z nią zainteresowanie projektami z tego obszaru wzrośnie

 • Profit jest zadowalający, a warunki przyzwoite. Nie trzeba zamrażać kryptowalut na długo. Można wypłacić je z portfela, oczywiście przy założeniu, że aplikacja będzie działać bez problemów

Jeśli Ix wallet powtórzy sukces poprzedników będzie można tu naprawdę nieźle zarobić. Jeśli okaże się inaczej trzeba będzie pogodzić się ze stratą kryptowalut.

Zarejestruj się tylko jeśli przeczytałeś i dobrze zrozumiałeś informacje zawarte w tym poradniku. Wchodzisz na własne ryzyko.