Kontakt

English version here

Zanim napiszesz przeczytaj:

 1. W kwestiach wpłat/wypłat, problemów technicznych, problemów z obsługą należy pisać na support giełdy/kantoru, których temat dotyczy. Ja w tych sprawach nie pomogę ponieważ nie mam dostępu do Twojego konta.
 2. Nie promuję giełd/brokerów, których działanie jest nieuczciwe i polega na oszukiwaniu użytkowników. Jeśli chcesz mi zaproponować taką współpracę szkoda Twojego czasu.
 3. Nie zamieszczam artykułów sponsorowanych z linkami do stron hazardowych. Nie promuję stron hazardowych.
 4. Jeśli ktoś nowo poznany w internecie oferuje Ci super zyskowną inwestycję, a potem namawia na zakup kryptowalut, przesyłanie pieniędzy, przesyłanie kluczy prywatnych, danych do logowania na giełdę czy portfel na 100% jest to oszustwo. Dotyczy to też ludzi dzwoniących na Twój numer telefonu. Nie musisz mi opisywać sytuacji w mailu. Powtarzam: na 100% jest to oszustwo.
 5. Nie pisz zapytań w jakie kryptowaluty warto zainwestować. Nie udzielam takich porad.
 6. Nie pisz jeśli chcesz mi zaproponować program inwestycyjny typu revshare lub HYIP. Znam tego rodzaju tematy dość dobrze i jestem na bieżąco z nowościami.
 7. Nie pisz też w sprawie marketingu sieciowego. MLM uważam za znakomity model biznesowy jednak w chwili obecnej nie jestem nim zainteresowany.

Jeśli masz jakieś sugestie lub chcesz się skontaktować w innych sprawach niż wymienione powyżej, zrób to pisząc na adres:

kontakt


Before you write, please read:

 1. I don’t promote exchanges / brokers whose operation is dishonest and consists in cheating users. If you want to offer me such cooperation, it’s a waste of your time.
 2. I don’t post sponsored articles with links to gambling sites on the portal. I don’t promote gambling sites.
 3. Don’t write if you want to offer me revshare or HYIP investment program. I know these kinds quite well and I am up to date with news.
 4. Don’t write about network marketing. I consider MLM an excellent business model, but at the moment I’m not interested in it.

If you have any suggestions or would like to contact on matters other than those listed above, please write to:

kontakt