Binance rejestracja bez weryfikacji – Jak założyć konto?

binance rejestracja

Rejestracja na Binance jest pierwszym i jedynym krokiem, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji platformy. Jest to największa na świecie giełda kryptowalut i z całą pewnością warto mieć tu konto.

Serwis udostępnia dogodne warunki. Minimum formalności związanych z rejestracją, wysokie wolumeny, dużą ilość kryptowalut do wyboru, kilka stablecoinów, niespotykane nigdzie indziej rodzaje zleceń i niskie prowizje.

Na giełdzie Binance dostępne są dwa rodzaje kont: zweryfikowane i niezweryfikowane. Różnią się one jedynie limitem dziennych wypłat.

Użytkownicy zarejestrowani i niezweryfikowani dziennie mogą wypłacać równowartość 2 bitcoinów (BTC).

Natomiast dla użytkowników zarejestrowanych i zweryfikowanych limit wypłat wynosi 100 bitcoinów (BTC).

Binance rejestracja konta

Z powodu dużego zainteresowania i konieczności dostosowania giełdy do obsłużenia większej liczby użytkowników możliwość rejestracji nowych kont była czasowo wstrzymana. Miało to miejsce na początku 2018 roku.

Obecnie nowe osoby bez przeszkód mogą się rejestrować na Binance.

W przyszłości jednak taka sytuacja może się powtórzyć. Gdybyś zobaczył komunikat o okresowej blokadzie rejestracji wróć na stronę giełdy za kilka godzin.

binance rejestracja konta

Jak się zarejestrować na giełdzie Binance?

Cały proces przebiega standardowo. Przechodziłeś go nie raz. Rejestracja jest błyskawiczna i darmowa. Aby rozpocząć Przejdź na stronę giełdy

1.Wypełnij formularz

Następnie kliknij register w prawym górnym rogu strony. Pokaże się krótki formularz, który należy uzupełnić danymi.

Wpisz swój email i hasło. Przeczytaj i zatwierdź regulamin. Kliknij prostokątny przycisk register.

binance rejestracja formularz

Hasło powinno składać się z dużej ilości losowych cyfr, liter i znaków specjalnych. Nie powinno być też nigdy wcześniej używane.

2. Przesuń obrazek

Najedź na obrazek, przytrzymaj lewym klawiszem myszy i przesuń w odpowiednie miejsce. Jest to zabezpieczenie antyspamowe.

binance rejestracja obrazek

3. Potwierdź rejestrację

Ostatni etap to mailowe potwierdzenie rejestracji na Binance. Zaloguj się na swoją skrzynkę pocztową i kliknij w żółty button zawierający link aktywacyjny.

binance rejestracja potwierdź

Po rejestracji

Zaloguj się na konto giełdowe i aktywuj trzy ważne funkcje. Pierwsza pozwoli Ci płacić 25% niższą prowizję od obrotu handlowego. Dwie pozostałe zabezpieczą konto giełdowe.

Zmniejsz prowizję od transakcji giełdowych

Prowizja na giełdzie Binance wynosi 0.1% od każdej transakcji. Jest możliwość obniżenia prowizji o 50% tak aby całkowity jej koszt wynosił tylko 0.05%.

Wystarczy kupić coina BNB i trzymać go na giełdzie. Wtedy prowizja będzie pobierana z salda BNB z uwzględnieniem wspomnianego rabatu. Ta promocja obowiązuje przez pierwszy rok. W kolejnych latach rabat będzie wynosił odpowiednio: 25%, 12.5% i 6.75%.

Jest to duża oszczędność, tym bardziej warto włączyć tę funkcję na samym początku przygody z Binance. Aby aktywować funkcję kliknij w ikonę ludzika w prawym górnym rogu. Następnie przesuń suwak na pozycję ON.

binance rejestracja prowizja

Jeśli przed rejestracją chciałbyś dowiedzieć się więcej przeczytaj artykuł zawierający  najważniejsze informacje o giełdzie Binance.

Włącz zabezpieczenie 2FA

Po aktywacji tego zabezpieczenia, przy każdym logowaniu niezbędne będzie wpisanie kodu PIN z aplikacji Google Authenticator. Jeśli jeszcze nie masz to pobierz i zainstaluj aplikację Google Authenticator. Następnie włącz zabezpieczenie na koncie giełdowym:

binance rejestracja 2fa

Aby aktywować weryfikację dwuetapową postępuj zgodnie z instrukcją, która się wyświetli. Trzeba telefonem zeskanować kod QR. PIN może przychodzić także w formie SMS'a na podany numer telefonu. Można wybrać jedną z dwóch opcji lub ustawić Authenticator i SMS.

Włącz białą listę adresów

Dzięki temu wypłata z giełdy Binance będzie możliwa tylko na adresy portfeli zarejestrowane na białej liście.

binance rejestracja lista

Address Managment pozwala zarządzać adresami do wypłat. Możesz dopisywać adnotacje do każdego z adresów.

Uważaj na próby przejmowania kont zarejestrowanych

Może się zdarzyć, że otrzymasz na maila prośbę o przesłanie danych do logowania. Nadawca będzie się podawał za przedstawiciela giełdy Binance. Pracownika supportu, działu marketingu lub innego.

Gdy jakakolwiek osoba prosi o przesłanie danych do logowania lub przelew kryptowalutowy jest to próba oszustwa. Pracownicy giełdy nigdy tego nie robią.

NIGDY nie ujawniaj danych rejestracyjnych i nie wysyłaj kryptowalut. Nawet gdy ktoś podaje wiarygodny powód dla którego powinieneś to zrobić.

Rozsądną opcją jest zarejestrowanie konta na adres mailowy używany tylko do tego celu. Dzięki temu ograniczysz możliwość otrzymywania przypadkowych wiadomości i zwiększysz poziom bezpieczeństwa.

Możliwe problemy z rejestracją

Jeśli korzystasz z operatora VPN może wystąpić problem z rejestracją. W miejscu standardowego Register na przycisku do akceptacji, zobaczysz komunikat: Network unavailable, please refresh and try again.

Nawiąż nowe połączenie z innego adresu i ponownie spróbuj się zarejestrować. Profilaktycznie możesz wyłączyć dodatki do przeglądarki blokujące reklamy oraz wyczyścić pamięć podręczną i ciasteczka.

Jak zweryfikować konto na Binance?

binance rejestracja weryfikacj

W panelu użytkownika (ludzik) kliknij Submit Verification Documents. Następnie wybierz rodzaj konta:

 • Personal - osoba fizyczna
 • Enterprise - firma

Wypełnij formularz rejestracyjny. Imię, nazwisko i adres. Kolejny krok to przesłanie skanu dokumentów potwierdzających tożsamość.

To wszystko. Teraz należy poczekać na zaakceptowanie weryfikacji. Trwa to zazwyczaj kilka dni.

Jak widzisz istnieje jeszcze trzeci poziom, który pozwala ustanowić wyższy (indywidualny) limit wypłat. Trzeba skontaktować się z supportem giełdy i omówić dokładne warunki jego włączenia.

Zarejestrowałem się na giełdzie Binance i co dalej?

Sama rejestracja konta na Binance wystarczy, abyś mógł korzystać ze wszystkich opcji widocznych w panelu giełdy.

Weryfikacja jest właściwie zbędna. Podstawowy limit wypłat w wysokości 2 BTC na dobę powinien wystarczyć nawet średniej wagi graczom. Z całą pewnością wystarczy osobom początkującym.

Od razu możesz wpłacić kryptowaluty i dokonać pierwszych zakupów. Przeczytaj szczegółowy poradnik jak kupować na Binance.

Giełda Binance nie udostępnia handlu na parach z walutami tradycyjnych. Trading oraz wpłaty i wypłaty są możliwe są tylko i wyłącznie z wykorzystaniem kryptowalut.

Od niedawna Binance współpracuje z najlepszymi pośrednikami (Simplex i Koinal), którzy umożliwiają zakup kryptowalut za pomocą karty kredytowej. Kupione coiny trafiają od razu na Twoje konto giełdowe.

Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji prawdopodobnie będziesz musiał przejść weryfikację u wymienionych pośredników. Twoje konto giełdowe nadal będzie nie zweryfikowane.

Nigdy nie korzystałem z tej metody. Jeśli zdążyłeś ją przetestować podziel się opinią w komentarzu.

Binance Giełdy Kryptowaluty Poradniki

Comments

 • Greg ,

  Mam problem z weryfikacja danych. Chce mieć full opcje, ale nie mam jak tego zrobić ponieważ mam polski dowód osobisty z adresem w Polsce a mieszkam w Niemczech od 2 lat i mam bank niemiecki z innym adresem i dowód z innym jak to ugryźć?

  • Krypto Pan ,

   Z tego co mi wiadomo by zweryfikować konto na Binance nie ma potrzeby wysyłania dokumentów z banku. Wystarczy scan dokumentu tożsamości oraz zdjęcie twarzy.

 • Leave a Comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Previous reading
  Gdzie kupić Ledger Nano S? Jaka jest cena i opinie? – Recenzja portfela
  Next reading
  Bitbay rejestracja i weryfikacja konta na polskiej giełdzie