Binance rejestracja bez weryfikacji – jak założyć konto?

Rejestracja na Binance jest pierwszym i jedynym krokiem, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji platformy. Jest to największa na świecie giełda kryptowalut i z całą pewnością warto mieć tu konto.

Serwis udostępnia dogodne warunki. Minimum formalności związanych z rejestracją, wysokie wolumeny, dużą ilość kryptowalut do wyboru, kilka stablecoinów, niespotykane nigdzie indziej rodzaje zleceń i niskie prowizje.

Na giełdzie Binance dostępne są dwa rodzaje kont: zweryfikowane i niezweryfikowane. Różnią się one jedynie limitem dziennych wypłat i dostępnością walut FIAT.

Użytkownicy niezweryfikowani mogą wypłacać równowartość 2 bitcoinów (BTC) dziennie – tylko w kryptowlautach

Dla użytkowników zweryfikowanych limit wypłat wynosi równowartość 100 bitcoinów (BTC) dziennie – kryptowaluty i FIAT

Binance rejestracja konta

Z powodu dużego zainteresowania i konieczności dostosowania giełdy do obsłużenia większej liczby użytkowników możliwość rejestracji nowych kont była czasowo wstrzymana. Miało to miejsce na początku 2018 roku.

binance rejestracja konta

Obecnie nowe osoby bez przeszkód mogą się rejestrować na Binance. Taka sytuacja może się powtórzyć w przyszłości. Gdybyś zobaczył komunikat o okresowej blokadzie rejestracji wróć na stronę giełdy za kilka godzin.

Jak się zarejestrować na giełdzie Binance?

Cały proces przebiega standardowo. Przechodziłeś go nie raz. Rejestracja jest błyskawiczna i darmowa.

1. Aby rozpocząć przejdź na stronę giełdy. Następnie kliknij register w prawym górnym rogu strony. Pokaże się krótki formularz, który należy uzupełnić.

binance rejestracja formularz

Wpisz swój email i hasło. Przeczytaj i zatwierdź regulamin. Kliknij prostokątny przycisk register.

Hasło powinno składać się z dużej ilości losowych cyfr, liter i znaków specjalnych. Nie powinno być też nigdy wcześniej używane.

2. Po wypełnieniu formularza zobaczysz obrazek. Jest to zabezpieczenie antyspamowe. Najedź na okrągły element ze strzałkami, przytrzymaj lewym klawiszem myszy i przesuń obrazek w odpowiednie miejsce.

binance rejestracja obrazek

3. Ostatni etap to mailowe potwierdzenie rejestracji na Binance. Zaloguj się na swoją skrzynkę pocztową. Znajdź i otwórz maila. Następnie kliknij w żółty button zawierający link aktywacyjny.

potwierdzenie rejestracji

Teraz Twoje konto jest aktywne. Sama rejestracja na Binance wystarczy, abyś mógł korzystać z najważniejszych opcji widocznych w panelu giełdy.

Od razu możesz wpłacić kryptowaluty i dokonać pierwszych zakupów. Przeczytaj powiązane artykuły:

Czy warto otwierać konto na Binance?

Tak, ponieważ jest to bardzo dobra giełda kryptowalut. Oferuje 200 altcoinów dostępnych w różnych parach. Udostępnia rodzaje zleceń ułatwiające trading oraz pobiera niskie prowizje.

Czy występują problemy z rejestracją?

Jeśli korzystasz z operatora VPN może wystąpić drobny problem. W miejscu standardowego Register na przycisku do akceptacji, zobaczysz komunikat: Network unavailable, please refresh and try again.

Zdarza się to rzadko. Jeśli wystąpi, nawiąż nowe połączenie z innego adresu IP i ponownie spróbuj się zarejestrować. Profilaktycznie wyłącz dodatki do przeglądarki blokujące reklamy oraz wyczyść pamięć podręczną i ciasteczka.

Co trzeba zrobić po rejestracji?

Zaloguj się na konto giełdowe i aktywuj trzy bardzo ważne funkcje. Pierwsza pozwoli Ci płacić 50% niższą prowizję od obrotu handlowego. Dwie pozostałe zabezpieczą konto. Poniżej instrukcja jak to zrobić.

Zmniejsz prowizję od transakcji o 50%

Prowizja na giełdzie Binance wynosi 0.1% od każdej transakcji. Jest możliwość obniżenia prowizji o 50% tak aby całkowity jej koszt wynosił tylko 0.05%.

Wystarczy kupić coina BNB i trzymać go na giełdzie. Wtedy prowizja będzie pobierana z salda BNB z uwzględnieniem wspomnianego rabatu. Ta promocja obowiązuje przez pierwszy rok. W kolejnych latach rabat będzie wynosił odpowiednio: 25%, 12.5% i 6.75%.

Jest to duża oszczędność, tym bardziej warto włączyć tę funkcję na samym początku przygody z Binance. Aby aktywować funkcję kliknij w ikonę ludzika w prawym górnym rogu. Następnie przesuń suwak na pozycję ON.

konto

Jeśli przed rejestracją chciałbyś dowiedzieć się więcej przeczytaj artykuł zawierający najważniejsze informacje o giełdzie Binance.

Włącz zabezpieczenie 2EA i białą listę adresów do wypłat

Po aktywacji tego zabezpieczenia, przy każdym logowaniu niezbędne będzie wpisanie kodu PIN z aplikacji Google Authenticator. Jeśli jeszcze nie masz to pobierz i zainstaluj aplikację Google Authenticator. Następnie włącz zabezpieczenie na koncie giełdowym:

binance rejestracja 2fa

Aby aktywować weryfikację dwuetapową postępuj zgodnie z instrukcją, która się wyświetli. Trzeba telefonem zeskanować kod QR. PIN może przychodzić także w formie SMS’a na podany numer telefonu. Można wybrać jedną z dwóch opcji lub ustawić Authenticator i SMS.

Włącz białą listę adresów. Dzięki temu wypłata z giełdy Binance będzie możliwa tylko na adresy portfeli zarejestrowane na białej liście.

biła lista

Address Managment pozwala zarządzać adresami do wypłat. Możesz dopisywać adnotacje do każdego z adresów.

Rejestracja na giełdzie Binance – uważaj

Uważaj na próby przejmowania kont. Może się zdarzyć, że otrzymasz na maila prośbę o potwierdzenie danych do logowania. Nadawca będzie się podawał za przedstawiciela giełdy, pracownika supportu, działu marketingu lub innego.

Jest to oszustwo mające na celu przejęcie konta. Sama rejestracja na Binance wystarczy. Nie ma potrzeby wysyłania danych powtórnie.

NIGDY nie ujawniaj danych rejestracyjnych i nie wysyłaj kryptowalut na prośbę lub żądanie. Nawet gdy ktoś podaje wiarygodny powód dla którego miałbyś to zrobić.

Obowiązek przesłania skanu dokumentu tożsamości dotyczy tylko weryfikacji konta oraz sytuacji gdy utracisz dostęp do aplikacji Google Authenticator. Pracownik giełdy poprosi o przesłanie skanów, ale nigdy o dane dostępowe.

Rozsądną opcją jest zarejestrowanie konta giełdowego na adres mailowy używany tylko do tego celu. Dzięki temu ograniczysz możliwość otrzymywania przypadkowych wiadomości i zwiększysz poziom bezpieczeństwa.

Jak zweryfikować konto na Binance?

Weryfikacja jest właściwie zbędna. Podstawowy limit wypłat w wysokości 2 BTC na dobę powinien wystarczyć nawet średniej wagi graczom. Z całą pewnością wystarczy osobom początkującym.

binance weryfikacja

Jeśli chcesz przejść weryfikację w panelu użytkownika (ludzik) kliknij Submit Verification Documents. Następnie wybierz rodzaj konta:

 • Personal – osoba fizyczna
 • Enterprise – firma

Wypełnij formularz rejestracyjny. Imię, nazwisko i adres. Kolejny krok to przesłanie skanu dokumentów potwierdzających tożsamość. To wszystko. Teraz należy poczekać na zaakceptowanie weryfikacji. Trwa to kilka dni.

Jak widzisz istnieje jeszcze trzeci poziom, który pozwala ustanowić wyższy (indywidualny) limit wypłat. Trzeba skontaktować się z supportem giełdy i omówić dokładne warunki jego włączenia.

Od niedawna Binance współpracuje z pośrednikami (Simplex i Koinal), którzy umożliwiają zakup kryptowalut za pomocą karty kredytowej. Kupione coiny trafiają od razu na Twoje konto giełdowe.

Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji prawdopodobnie będziesz musiał przejść weryfikację u wymienionych pośredników. Twoje konto giełdowe nadal będzie nie zweryfikowane.

Nigdy nie korzystałem z tej metody. Jeśli zdążyłeś ją przetestować podziel się opinią w komentarzu.

33 komentarze do wpisu „Binance rejestracja bez weryfikacji – jak założyć konto?”

 1. Mam problem z weryfikacja danych. Chce mieć full opcje, ale nie mam jak tego zrobić ponieważ mam polski dowód osobisty z adresem w Polsce a mieszkam w Niemczech od 2 lat i mam bank niemiecki z innym adresem i dowód z innym jak to ugryźć?

  Odpowiedz
  • Z tego co mi wiadomo by zweryfikować konto na Binance nie ma potrzeby wysyłania dokumentów z banku. Wystarczy scan dokumentu tożsamości oraz zdjęcie twarzy.

 2. Mam problem z weryfikacją. Dostaje informacje, ze już posiadam jedno konto i dlatego nie mogę przejść weryfikacji. Oczywiście nie posiadam innego konta i chciałabym to sprawdzi i sprostować. Mogę poprosić o jakieś wskazowi?

  Odpowiedz
  • Weryfikacja jest potrzebna tylko do walut FIAT. Jeśli nie możesz zweryfikować prawdopodobnie jest to jakiś błąd systemu. W takich sprawach trzeba pisać na support giełdy ponieważ tylko pracownik giełdy ma wgląd w sytuację. Napisz na maila, ma czacie, na facebooku. Zazwyczaj odpowiedź jest bardzo szybko. pracownik sprawdzi co się dzieje i rozwiąże problem.

 3. A może to być zdjęcie twarzy zrobione przez komputer czy musi być zdjęcie takie jak. w dowodzie? Pytam, ponieważ nie da się całkowicie usunąć tła za nami i zawsze znajdzie się coś więcej na zdjęciu oprócz twarzy, np. drzwi pokoju.

  Odpowiedz
  • Wystarczy zdjęcie zrobione telefonem. Na stronie z instrukcją weryfikacji są podane przykłady jak ma to wyglądać. Wszystkie zgłoszenia weryfikuje automat. Jeśli wystąpią problemy dopiero wtedy angażuje się pracownik giełdy. Zazwyczaj weryfikacja idzie szybko i sprawnie.

 4. Mam podobny problem jak powyżej czyli dowód Polski a od 12 lat w Niemczech i 3 poziom weryfikacji się nie udaje do tego zblokowało mi ruchy na koncie i wyskakuje na połowę ekranu komunikat żebym zweryfikował adres…..wysłałem im zdjęcie rachunku za telewizję i nic…..czy może mi się konto do końca zablokować ?

  Odpowiedz
  • Obecnie mamy sam środek hossy. Na giełdach panuje 50 x większy ruch niż w warunkach normalnych. Zdarza się to rzadko, ale mogą wystąpić problemy czy błędy automatycznie działających systemów. Na przykład systemu weryfikacji. Jeśli tak się stanie trzeba pisać na support Binance. Ja nic tu nie pomogę.

 5. czy jesli zarejestrowałem sie imie bez znakow polskich, radoslaw przelewy beda wazne z konta bankowego z imieniem ze znakiem polskim Radosław? chciałbym uniknąć tranzakcji która będzie nie akceptowalna etc.. proszę o informację. Pozdrawiam R

  Odpowiedz
  • Nie wiem, nie spotkałem się nigdy z podobnym problemem. Według mnie dane muszą się zgadzać co do jednej litery bo weryfikuje to automat. Jeśli coś się nie zgadza pewnie odrzuci. Mogę się mylić. Jeśli chcesz mieć pewność napisz na support giełdy, albo zrób testowy przelew na niewielką kwotę. Jak dojdzie bez problemów to będziesz mógł wysłać całość.

 6. Jak można zażądać usunięcia danych z giełdy Binance jeśli się już zrobiło pełną weryfikacje? Po prostu boję się o swoje dane i wykorzystanie ich w niepożądany sposób.

  Odpowiedz
  • Jeśli chodzi o konta niezweryfikowane to można. Wystarczą dwa adresy email. Nie wiem jak jest w przypadku kont zweryfikowanych. Długoterminowe inwestycje lepiej wypłacić z giełdy na portfel do którego tylko Ty masz dostęp. Trzymanie kryptowalut na giełdzie, nawet najbezpieczniejszej to zły pomysł. Na giełdzie trzymamy środki przeznaczone do bieżącego tradingu ponieważ nie ma innego wyjścia. Długoterminowe inwestycje należy wypłacić bo tylko to daje pełną gwarancję własności i bezpieczeństwa.

 7. Witam.
  Skoro do zakupów karta kredytowa jest, rozumiem, rejestracja u ich partnerów, to jak w inny sposób można dokonać zakupów?? Tradycyjny przelew bankowy z polskiego banku na przypisane mi konto w Binance?? (Jestem początkującym, poproszę o cierpliwość i z góry przepraszam za naiwne pytania)

  Odpowiedz
  • Opcje zakupowe trzeba sprawdzać na bieżąco ponieważ często ulegają one zmianie. Z tego co się orientuję Binance od niedawna oferuje możliwość płatności z polskiego konta. Instrukcja jest na pewno w poradnikach przygotowanych przez Binance.

 8. Zapytanie pilne, utworzyłem konto na binance czy mogę wpłacić dolary tam bezpośrednio ze swojego konta bankowego dolarowego? Lub czy ktoś może mi wpłacić kasę dolary na moje konto na binance,, to wejdzie? Nie muszę ja wpłacać? Może np. Kolega mi przelać dolary z banku Na moje konto na binance?

  Odpowiedz
  • Nie korzystam z walut FIAT więc mogę napisać jak to widzę teoretycznie. Wpłaty i wypłaty walut FIAT powinny być realizowane z konta założonego na dane podane przy weryfikacji. W przeciwnym razie konto giełdowe może być zablokowane.

 9. Skończyła się ważnosć dowodu osobistego. Ale nie mogę dodać nowych zdjęć do weryfikacji. Czy trzeba to zmieniać?

  Odpowiedz
  • Nie trzeba tego zmieniać. Nie możesz dodać zdjęć ponieważ konto jest poprawnie zweryfikowane.

 10. Witam,
  Czy otwierając konto, można to zrobić z aplikacji czy tylko ze strony?
  Czy można korzystać z giełdy używając tylko z aplikacji telefonu?
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Nie wiem czy można zarejestrować konto przez aplikację. Rejestracja przez stronę jest bardzo łatwa więc można to zrobić w ten sposób. Po rejestracji można korzystać z Binance tylko przez aplikację.

 11. Witam.A ja nie mogę zrobić zdjęcia dowodu w celu weryfikacji, bo za każdym razem włącza mi się kamera do robienia selfie. Nie da się przełączyć na tylną kamerę. Nie ma możliwości wgrania zdjęcia z pliku? Jak to rozwiązać?

  Odpowiedz
  • Kamera jest obowiązkowym elementem weryfikacji. Nie da się tego pominąć. Zdjęcie dokumentu też musisz wgrać – jest do tego odpowiednia sekcja z miejscem na załadowanie pliku.

 12. Dostałam maila z Binance, że należy przejść nowy proces weryikacji KYC, mimo że wcześniej już ten proces wykonałam. Czy jest zatem konieczna ponowna weryfikacja, jeśli tylko wpłacam np. BTC i przerzucam je od razu na kartę Visa Binance?

  Odpowiedz
  • Jeśli maila rzeczywiście otrzymałaś od Binance, być może jest to konieczne. Informacje na pewno znajdziesz po zalogowaniu na panel giełdy. Tego rodzaju maile rozsyłane są też w celu wyłudzenia danych do logowania. Dlatego należy dokładnie sprawdzać, czy mail pochodzi od Binance i zawsze sprawdzać na panelu po zalogowaniu.

 13. Witam. Od 3 dni próbuje założyć konto na binance. Podaje maila i wpisuje hasło, pojawia się kolejne okno z wpisaniem kodu z maila i tu pojawia się problem. Mail od binance nie dochodzi. Próbowałem już z 2 maili, z 2 różnych źródeł internetu i cały czas nic od nich nie dostaje. Słyszałeś może o takim problemie?

  Odpowiedz
  • Tak słyszałem, ale nigdy nie dotyczyło to Binance. Sam miałem podobny problem na innej giełdzie – bardziej regulowanej niż Binance. Powodem jest blokowanie maili przez dostawcę poczty.

 14. Od kilku dni próbuje zweryfikować konto na binance i nikomu nie życze tej drogi przez to coś.
  Dostaje kody na tel. i na emaila i po wpisaniu i zatwierdzeniu dalej mam puste pola i tak w koło.
  Już mi się odechciało binance ma ktoś namiar na jakąs ciekawą i bezpieczną giełde?

  Odpowiedz
  • Problem tkwi w przeglądarce z której korzystasz. Spróbuj wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki.

 15. Witam. Czy jest jeszcze mozliwosc założenia konta na binance bez weryfikacji? Zalozylem dzis konto i caly czas wyskakuje mi ze musze sie weryfikowac🤔 pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Założyć konto można zawsze. Niestety aby móc z niego korzystać obowiązkowa jest pełna weryfikacja.

   Nasza wolność jest systematycznie ograniczana w wielu aspektach. Giełda Binance ugięła się pod presją rządów i wprowadziła przymusową weryfikację wszystkich użytkowników.

   Artykuł wymaga uaktualnienia. Zrobię to w wolnej chwili.

Dodaj komentarz