Przydatne Aplikacje

Profesjonalne giełdy, systemy do zarabiania, sygnały kupna i sprzedaży oraz portfele sprzętowe do przechowywania kryptowalut.

przewiń i zobacz całą listę
Trezor T
Portfel sprzętowy z kolorowym ekranem
  • Najnowszy produkt firmy Satoshi Labs, lidera w branży portfeli sprzętowych. Trezor T należy do najnowocześniejszych urządzeń tego typu. Oprogramowanie zostało napisane od nowa, aby jeszcze bardziej poprawić bezpieczeństwo przechowywanych kryptowalut. Duży, kolorowy wyświetlacz odróżnia model Trezor T od konkurencyjnych portfeli. Obsługuje ponad 1000 kryptowalut. Posiada szereg dodatkowych i przydatnych funkcji. Jest wyposażony w gniazdo USB-C pozwalające na integrację ze smartfonem. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo kryptowalut.
Recenzja Portfela Trezor T
80 kryptowalut
Krypto Bot
Automatyczny bot
  • Krypto Bot to automatyczny asystent inwestycyjny. Wprowadzasz wytyczne według których bot zawiera transakcje na giełdzie. Do wyboru trzy giełdy: Bitbay, Coindeal i Binance. Maksymalnie możesz ustawić 80 różnych kryptowalut. Integracja z kontem giełdowym przez system API. Procentowe wskaźniki całego portfolio oraz poszczególnych transakcji. Intuicyjny i czytelny panel. Masz podgląd na wszystkie wykonane i oczekujące transakcje. W razie konieczności bota możesz uruchomić lub zastopować jednym przyciskiem.
Testuj za Darmo
Bibox
Giełda kryptowalut z udziałem w zyskach
  • Giełda kryptowalut oferująca udział w zyskach z opłat transakcyjnych pobieranych od użytkowników. Wypłata profitu następuje w każdy piątek miesiąca w kryptowalucie ethereum. Wolumen obrotów plasuje platformę Bibox w pierwszej dziesiątce największych giełd ktryptowalutowych. Weryfikacja nieobowiązkowa. Przejrzysty i dobrze dobrany kolorystycznie panel. Rodzaje zleceń niespotykane na innych giełdach. Zarejestrowana w Estonii. Obsługuje stablecoiny. Możliwy handel z dźwignią x 3. Sprawna i przyjazna platforma wymiany.
Zobacz Opis Giełdy Bibox