Binance – giełda bez weryfikacji

Topowa giełda kryptowalut. Bogata oferta altcoinów. W chwili obecnej ponad 100 pozycji. Cały czas dochodzą nowe. Dodatkowe i przydatne funkcje. Niskie prowizje na poziomie 0.05%. Zwrot przysługujących dodatków. Aplikacja mobilna na Androida i iOS. Osiem wersji językowych w tym polska. Sprawnie działający support. Dzienny limit wypłat bez weryfikacji 2 BTC. Nowoczesny silnik zapewniający płynne działanie. Zlecenia OCO. Możliwość zakupu kryptowalut kartą. Binance jest jedną z największych giełd kryptowalutowych z wolumenem dziennym na poziomie 1,7 mld USD.

Ledger Nano S – bezpieczny portfel sprzętowy

Portfel sprzętowy do przechowywania kryptowalut i wykonywania płatności. Ledger nano S obsługuje 24 kryptowaluty plus ponad 1000 tokenów działających w standardzie ERC20 (blockchain ethereum). Wszystkie operacje odbywają się w wewnętrznym, odizolowanym środowisku. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo i ochronę zgromadzonych na portfelu środków. Wykonanie kopii bezpieczeństwa pozwala na odzyskanie środków w przypadku kradzieży lub zgubienia sprzętu. Kod PIN stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Rozwiązanie idealne dla osób ceniących wygodę i bezpieczeństwo.

KryptoBot – automatyczny bot transakcyjny

KryptoBot to automatyczny asystent inwestycyjny. Wprowadzasz wytyczne według których bot zawiera transakcje na giełdzie. Do wyboru trzy giełdy: Bitbay, Coindeal i Binance. Maksymalnie możesz ustawić 80 różnych kryptowalut. Integracja z kontem giełdowym przez system API. Obsługa po polsku. Procentowe wskaźniki całego portfolio oraz poszczególnych transakcji. Intuicyjny i czytelny panel. Masz podgląd na wszystkie wykonane i oczekujące transakcje. Ranking najlepszych traderów. W razie konieczności bota możesz uruchomić lub zastopować jednym przyciskiem.

Bitmex – giełda do handlu z dźwignią

Giełda Bitmex umożliwia handel kontraktami CFD opartymi o kurs bitcoina i siedmiu innych kryptowalut. Masz możliwość lewarowania transakcji, czyli handlu z dźwignią. Maksymalny lewar wynosi x 100. Możesz dokonywać transakcji o wartości 100 razy większej niż środki posiadane na saldzie. Daje to niesamowite możliwości zarobkowe. Ryzyko jest adekwatne do potencjalnego zysku. Platforma działa inaczej niż broker forexowy. Umożliwia zawieranie kontraktów między użytkownikami. Zarabia tylko na prowizjach. Unikalny serwis generujący olbrzymie wolumeny.

Trezor T – portfel sprzętowy z dotykowym ekranem

Najnowszy produkt firmy Satoshi Labs, lidera w branży portfeli sprzętowych. Trezor T należy do najnowocześniejszych urządzeń tego typu. Oprogramowanie zostało napisane od nowa, aby jeszcze bardziej poprawić bezpieczeństwo przechowywanych kryptowalut. Duży, kolorowy wyświetlacz odróżnia model Trezor T od konkurencyjnych portfeli. Obsługuje ponad 1000 kryptowalut. Posiada szereg dodatkowych i przydatnych funkcji. Jest wyposażony w gniazdo USB-C pozwalające na integrację ze smartfonem. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo kryptowalut.