Przydatne Aplikacje

Profesjonalne giełdy, systemy do zarabiania, sygnały kupna i sprzedaży oraz portfel sprzętowy do przechowywania kryptowalut.

przewiń i zobacz całą listę
Ix Wallet
Portfel zarabiający od 9% do 18% miesięcznie
  • Aplikacja Ix wallet to zarabiający portfel kryptowalutowy. Zysk jest uzależniony od ilości coinów, które w nim przechowujesz. Panel intuicyjny. Rejestracja nie wymaga weryfikacji. W chwili obecnej portfel obsługuje trzy popularne kryptowaluty: bitcoin, ethereum i bitcoin cash. Profit jest wypłacany codziennie w wewnętrznym tokenie IXT. Jego cena jest centralnie sterowana i na razie stale rośnie. Tokeny IXT możesz od razu zamienić na prawdziwe kryptowaluty i wypłacić. Czy jest to bezpieczna aplikacja? Przejdź do opisu i zobacz co o tym sądzę.
Przejdź do Opisu Portfela
Bibox
Giełda kryptowalut z udziałem w zyskach
  • Giełda kryptowalut oferująca udział w zyskach z opłat transakcyjnych pobieranych od użytkowników. Wypłata profitu następuje w każdy piątek miesiąca w kryptowalucie ethereum. Wolumen obrotów plasuje platformę Bibox w pierwszej dziesiątce największych giełd ktryptowalutowych. Weryfikacja nieobowiązkowa. Przejrzysty i dobrze dobrany kolorystycznie panel. Rodzaje zleceń niespotykane na innych giełdach. Zarejestrowana w Estonii. Obsługuje stablecoiny. Możliwy handel z dźwignią x 3. Sprawna i przyjazna platforma wymiany.
Zobacz Opis Giełdy Bibox
Bitmex
Giełda umożliwiająca handel z dźwignią
  • Giełda Bitmex umożliwia handel kontraktami CFD opartymi o kurs bitcoina i siedmiu innych kryptowalut. Masz możliwość lewarowania transakcji, czyli handlu z dźwignią. Maksymalny lewar wynosi x 100. Możesz dokonywać transakcji o wartości 100 razy większej niż środki posiadane na saldzie. Daje to niesamowite możliwości zarobkowe. Ryzyko jest adekwatne do potencjalnego zysku. Platforma działa inaczej niż broker forexowy. Umożliwia zawieranie kontraktów między użytkownikami. Zarabia tylko na prowizjach. Ciekawy i unikalny serwis generujący olbrzymie wolumeny.
Zobacz Opis Giełdy Bitmex
80 kryptowalut
Krypto Bot
Automatyczny bot
  • Krypto Bot to automatyczny asystent inwestycyjny. Wprowadzasz wytyczne według których bot zawiera transakcje na giełdzie. Do wyboru trzy giełdy: Bitbay, Coindeal i Binance. Maksymalnie możesz ustawić 80 różnych kryptowalut. Integracja z kontem giełdowym przez system API. Procentowe wskaźniki całego portfolio oraz poszczególnych transakcji. Intuicyjny i czytelny panel. Masz podgląd na wszystkie wykonane i oczekujące transakcje. W razie konieczności bota możesz uruchomić lub zastopować jednym przyciskiem.
Testuj za Darmo