Crypto Agent Bot – Sygnały kupna i sprzedaży kryptowalut

crypto agent bot

Crypto Agent Bot pomoże Ci generować zarobki na rynku kryptowalut. Nazwa może być odrobinę myląca. Nie jest to bot, którego podłączasz do giełdy by handlował wedle wcześniej zadanych wytycznych.

Transakcje trzeba wprowadzać lub zatwierdzać ręcznie. Masz zatem pełną kontrolę nad tym co się dzieje.

Jeśli wolisz automatycznego bota kliknij przycisk i przetestuj za darmo

Crypto Agent Bot

Crypto Agent Bota prowadzi zespół osób mających doświadczenie w handlu kryptowalutami. Na podstawie szczegółowych analiz typowane są coiny z potencjałem na wzrost i zysk.

Jest to aplikacja współpracująca z komunikatorem Telegram. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz otrzymywał wyselekcjonowane krypto sygnały kupna i sprzedaży altcoinów.

crypto agent bot handelSygnały przesyłane są w dogodnym momencie. Kiedy cena jest niska lub zaczyna się wzrost. Informacje otrzymujesz w dzień, czyli zgodnie z czasem europejskim.

Aplikacja Crypto Agent Bot wysyła sygnały kryptowalutowe

Sygnały kryptowalutowe dotyczą altcoinów dostępnych na giełdach Binance, Bittrex i Poloniex. Bota można połączyć z tymi giełdami za pomocą API. Nie jest to warunek konieczny.

Zazwyczaj są to sygnały krótkoterminowe, ale zdarzają się też średnio i długoterminowe. Dodatkowo przydatne wskazówki i komentarze na temat obecnej sytuacji na rynku.

Na komunikator Telegram otrzymujesz czytelny tekstowy sygnał kupna. Jest nazwa coina, cena zakupu oraz zalecany procent kapitału wyrażony w bitcoinie.

Sygnał kupna

Decred (DCR)
Buy price 0.00349999
(Use 2-3% from BTC balance)

Sygnał sprzedaży

Decred (DCR)
Profit now +19%
Sell Now

Tak samo jeśli chodzi o sprzedaż. Podana jest informacja, że w danym momencie coin osiągnął 19% zysku i rekomendowane jest zamknięcie pozycji.

Prezentowana skuteczność jest przykładowa i nie gwarantowana. Przeszłe wyniki nigdy nie gwarantują przyszłych. Na wykresie wygląda to jak poniżej:

crypto agent bot sygnały kryptowalutowe
Sygnały kryptowalutowe na wykresie

Zysk z danego sygnału oraz czas jego osiągnięcia są różne. Czasem trzeba poczekać kilka godzin innym razem kilkadziesiąt dni.

Bot daje sygnały dobrej jakości. Wahania kursu proponowanych coinów są naturalne. Zmiana ceny w granicach normalnej zmienności rynku. Nie jest to grupa typu pump and dump.

Jak korzystać z sygnałów kyptowalutowych?

Samodzielne kupno i handel kryptowalutami wymaga odrobiny doświadczenia. Na początku możesz wspomagać się gotowymi narzędziami i strategiami pomocniczymi.

Strategia proponowana przez twórców systemu Crypto Agent Bot polega na otwieraniu wielu pozycji za niewielką wartość dostępnego kapitału i zamykaniu ich w możliwie krótkim okresie czasu.

Aby takie działanie miało sens musisz mieć w obrocie minimum 0.2 BTC. Dzielisz to na 20 części i za taką wartość otwierasz pozycję według otrzymanego krypto sygnału.

Tym sposobem możesz codziennie otwierać dwie, trzy nowe pozycje i spokojnie czekać aż te otwarte wcześniej osiągną zysk.

To oczywiście tylko przykład. Otrzymywane sygnały kryptowalutowe możesz wykorzystywać według własnego pomysłu.

Ważne: Od długiego czasu na rynku panuje bessa. Ekipa prowadząca Crypto Agent Bota uważa, że handel w obecnych warunkach jest zbyt ryzykowny. Dlatego sygnały zostają czasowo wstrzymane. NIE KUPUJ na razie abonamentu.

Rejestracja w Crypto Agent Bot

crypto agent bot rejestracja

Wbrew pozorom uruchomienie całego systemu jest bardzo proste. Proces składa się z dwóch krótkich etapów: pobranie komunikatora Telegram oraz rejestracja w Crypto Agent Bot.

1. Komunikator Telegram - Instalacja

W pierwszej kolejności pobierz komunikator Telegram z oficjalnej strony: https://telegram.org/ zainstaluj na urządzeniach z których korzystasz.

Aby mieć pełną kontrolę użyj numeru telefonu do którego masz dostęp. Na podany numer telefonu przychodzi PIN służący do aktywowania i ewentualnego odzyskania konta.

Ważne: Po rejestracji ustaw nazwę użytkownika. Kliknij ikonę z trzema paskami w lewym górnym rogu, wybierz settings następnie user name.

2. Crypto Agent Bot - Rejestracja

Aby rejestracja była możliwa musisz mieć zainstalowany komunikator Telegram. W przeciwnym razie link nie otworzy się poprawnie.

Zarejestruj się twórz link za pomocą Telegrama potem kliknij start następnie share my contact lub wpisz swój numer telefonu i zatwierdź klikając enter.

Jeśli rejestracja przebiegnie jak należy pojawi się powitanie w formie komunikatu.

Trzy główne elementy systemu Crypto Agent Bot

Telegram - Szyfrowany komunikator internetowy. Jest to zewnętrzna aplikacja konieczna do działania całości.

Crypto Agent Bot - Sygnały kryptowalutowe. Logujesz się na konto giełdowe i ręcznie wprowadzasz transakcje.

Bit Poly Bot - Aplikacja pozwalająca na integrację z kontem giełdowym. Transakcje zatwierdzasz bezpośrednio z konta na Telegramie bez konieczności logowania na giełdę. Jest to opcja dodatkowa.

Crypto Agent Bot wymaga opłaty aktywacyjnej

Korzystanie z Crypto Agent Bota jest płatne. Płatność tylko w bitcoinie. Jeśli masz z tym problem przeczytaj poradnik jak zacząć korzystać z bitcoina.

Wartości dolarowe przeliczane są na BTC według aktualnego kursu. Obowiązują cztery rodzaje pakietów dostępowych.

Ceny pakietów:


  •  20 USD
  •  30 USD
  •  50 USD
  • 150 USD

W zamian otrzymujesz:


  • tekstowe sygnały kryptowalutowe
  • aplikację Bit Poly Bot
  • możliwość polecania systemu
  • powiadomienia airdrop

Pakiety różnią się ilością trade point's i długością okresu w trakcie którego możesz uczestniczyć w systemie poleceń.

Bit Poly Bot - aplikacja ułatwiająca handel kryptowalutami. Możesz ją zintegrować z trzema popularnymi giełdami: Binance, Bittrex i Poloniex.

Trade point's (TP) - Jest to wewnętrzna jednostka rozliczeniowa. Te punkty są niezbędne aby korzystać z aplikacji Bit Poly Bot. Można je też przesyłać do każdego zarejestrowanego w systemie użytkownika.

Airdrop - To dodatkowy bonus dla posiadaczy. Jeśli posiadasz kryptowalutę A możesz otrzymać bonus w postaci kryptowaluty B. Crypto Agent Bot wysyła powiadomienia o zbliżających się terminach otrzymywania bonusów airdrop.

W ramach pakietu podstawowego otrzymujesz sygnały kryptowalutowe, dostęp do Bit Poly Bot oraz 750 trade point's. Posiadając ten pakiet nie możesz polecać systemu Crypto Agent Bot.

Jak opłacić pakiet?

Po udanej rejestracji w panelu Crypto Agent Bot powinno być widoczne menu główne. Jeśli tak się nie dzieje wpisz komendę /start w polu write a message.

pakiet opłata

Kliknij finance. Zobaczysz menu płatności:

płatność

W pierwszej kolejności trzeba doładować konto bitcoinami. Sprawdź ile bitcoinów musisz przelać. Kliknij Pay for package zobaczysz ceny przeliczone na bitcoiny.

Następnie kliknij fill balance i WPISZ cenę interesującego Cię pakietu. Pamiętaj aby wpisać odrobinę więcej. Kurs USD/BTC ulega mocnym wahaniom.

Lepiej od razu wysłać kilka dolarów więcej niż potem dosyłać brakującą kwotę. Zatwierdź klikając enter.

Zobaczysz adres portfela i kod QR. Przelej bitcoiny na podany adres. Poczekaj aż transakcja otrzyma wymaganą ilość potwierdzeń i zostanie zatwierdzona. Jak wiesz zależy to od przepustowości sieci w danym momencie.

Kwota powinna być widoczna w polu BTC balance. Jeśli tak jest kliknij pay for package i wybierz długość abonamentu. Kwota może się odrobinę różnić od wcześniej przelewanej z uwagi na zmienność kursu USD/BTC. Zobaczysz komunikat powiadamiający o aktywacji pakietu.

Uważaj na fałszywe konta Crypto Agent Bot

Crypto Agent Bot staje się coraz bardziej popularny. Pojawiają się nieuczciwi ludzie, którzy chcą to wykorzystać. Tworzą oni fałszywe konta na Telegramie i wyłudzają opłatę. Użytkownik rejestruje się, wpłaca i w zamian nie otrzymuje nic.

Jedyną metodą potwierdzenia autentyczności w przypadku komunikatora Telegram jest nazwa użytkownika

Poniżej podaję prawidłowe nazwy:

@Crypto_AgentBot - Crypto Agent Bot

@Crypto_supportagent - Wsparcie techniczne

@BitPolyBot - Bit Poly Bot

Fałszywe konta są bardzo podobne do prawdziwych. Jest ta sama grafika, ten sam nagłówek. Podobna jest też sama nazwa użytkownika.

Zazwyczaj różni się jedną literą lub myślnikiem w innym miejscu. Przy rejestracji łatwo się pomylić. Wszystkie odnośniki na blogu są sprawdzone i poprawne

Najlepsze giełdy, portfele i narzędzia

Crypto Agent Bot - Menu główne

Menu główne nie jest skomplikowane. Składa się z sześciu zakładek. Znajdziesz tam pomocne informacje i materiały.

Marketing

Crypto Agent Bot posiada program partnerski. Możesz otrzymywać wynagrodzenie z 10 poziomów. W zakładce marketing znajdziesz swoich poleconych i zarobki.

My status

W tej zakładce znajdziesz do kiedy ważny jest pakiet. Widnieje do którego dnia będziesz otrzymywał krypto sygnały kupna i sprzedaży.

Support

Tutaj umieszczone są instrukcje konfiguracji, pełna prezentacja projektu, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz kontakt do supportu.

Finance

W tym miejscu możesz opłacić pakiet, wypłacić zarobione prowizje oraz przelać środki do innego zarejestrowanego użytkownika. Możesz też zmienić adres portfela do wypłat.

News Coin

Najważniejsze informacje o wybranych kryptowalutach. Wpisz symbol coina aby je otrzymywać.

AirDrops

Powiadomienia o nadchodzących bonusach airdrop.

Integracja Crypto Agent Bot z kontem giełdowym

Jeśli chcesz przyspieszyć zawieranie transakcji możesz za pomocą API połączyć konto giełdowe z aplikacją Bit Poly Bot.

Dzięki temu będziesz mógł zatwierdzać zlecenia z poziomu komunikatora Telegram bez konieczności logowania na giełdę. Jest to opcja dodatkowa, z której możesz ale nie musisz skorzystać.

crypto agent bot giełda

1. W wyszukiwarkę komunikatora Telegram wpisz: @BitPolyBot (jest to nazwa użytkownika). Następnie zainstaluj go.

Bit Poly Bota możesz połączyć z giełdą Binance, Bittrex i Poloniex. Pokażę Ci jak to zrobić na przykładzie giełdy Bittrex.

2. Zaloguj się na giełdę Bittrex. Z górnego menu wybierz settings. Z zakładek po lewej stronie API keys. Zobaczysz panel do generowania kluczy API. Kliknij add new key. Odhacz trzy włączniki na pozycję on.

WAŻNE: Ostatni włącznik withdraw powinien pozostać na pozycji off. Uniemożliwi to zlecenie wypłaty przez połączenie API i Twoje środki będą bezpieczne.

api

Aby zatwierdzić wpisz 6 cyfrowy PIN z aplikacji Google Authenticator i kliknij save.

 

Jeśli Twoje konto giełdowe nie jest zabezpieczone aplikacją Google zobacz jak to zrobićhttps://kryptopan.pl/jak-zabezpieczyc-kryptowaluty-bitcoin/

 

Klucz API powinien zostać wygenerowany:api keys

3. Przejdź do Bit Poly Bota. Kliknij settings, potem bittrex. Skopiuj wcześniej wygenerowany na giełdzie klucz (kod key), wklej go we wskazanym miejscu i kliknij enter.

Następnie skopiuj drugi wygenerowany na giełdzie klucz (kod secret) i również wklej we wskazanym miejscu. Zatwierdź klikając enter.

crypto agent bot bittrex

crypto agent bot poly

Koniec. Teraz będziesz mógł zatwierdzać transakcje jednym kliknięciem.

crypto agent bot sygnał

Otrzymujesz sygnał z przyciskiem pozwalającym na zatwierdzenie. Po kliknięciu buy instant na podłączonym przez API koncie giełdowym zakupiony zostanie coin RLC po aktualnym kursie.

Wartość transakcji to 2% bitcoinów znajdujących się na koncie giełdowym. Zostanie również otwarte zlecenie take profit 10%. Jeśli cena urośnie o 10% coin zostanie sprzedany.

Dodatkowo za pomocą Bit Poly Bota możesz zarządzać swoim kontem giełdowym. Widać wszystkie kupione coiny i ile procent pozostało do osiągnięcia ustawionego targetu.

Crypto Agent Bot - Moja opinia

Korzystanie z Crypto Agent Bota pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu, potrzebnego do śledzenia kursów i newsów ze świata kryptowalut co jest niezbędne aby samodzielnie typować coiny z potencjałem na wzrost.

crypto agent bot opinie

W mojej opinii zespół tworzący narzędzie Crypto Agent Bot spisuje się bardzo dobrze. Sygnały kryptowalutowe są przesyłane w odpowiednim momencie oraz w zrozumiały sposób.

Jak do tej pory narzędzie to działa sprawnie, a krypto sygnały pozwalają osiągać korzyści. Pamiętaj jednak, że nie ma tu gwarancji zysków, a proponowane typy nie zawsze mogą się sprawdzić.

Rynek kryptowalut jest bardzo niestabilny. Istnieje wysokie ryzyko utraty dużej część kapitału w szybkim czasie. Miej to na uwadze angażując własne środki.

Przeznaczaj kwoty, których ewentualna utrata nie spowoduje problemów finansowych i pod żadnym pozorem nie zaciągaj na ten cel kredytów.

Sygnały kryptowalutowe mają pomagać, ale w żadnym razie nie gwarantują zysków. Crypto Agent Bot cieszy się dobrą opinią, ale to jedynie narzędzie na którym możesz bazować.

Handel na rynku krypto to nie jest droga do łatwych pieniędzy. Żadne narzędzie nie gwarantuje zysków ani ochrony kapitału. Nie zapominaj o zdrowym rozsądku.

Kryptowaluty

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous reading
Jak zabezpieczyć kryptowaluty? Gdzie trzymać bitcoina?
Next reading
Crypto Agent Bot – Sygnały kupna i sprzedaży kryptowalut